Haber

Basketbol: haftanın programı

Türkiye Sigorta Basketbol Harikalar Ligi, ING Kadınlar Basketbol Muhteşem Ligi ve Misli.com Türkiye Basketbol Ligi 17. hafta maçlarıyla devam edecek.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde 21. hafta maçları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle:

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi

Bugün:

19.00 TOFAŞ-Ayos Konyaspor Basketbol (TOFAŞ)

Yarın:

13.00 Türk Telekom- Frutti Extra Bursaspor (Ankara)

15.30 Gaziantep Basketbol-Bahçeşehir Koleji (Şahinbey)

18.00 Pınar Karşıyaka- Galatasaray Nef (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.30 Fenerbahçe Beko-Onvo Büyükçekmece Basketbol (Ülker Sporve Etkinlik)

29 Ocak Pazar:

13.00 Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket-Darüşşafaka (Pamukkale Üniversitesi)

15.30 Beşiktaş Emlakjet- Manisa Büyükşehir Belediyespor (Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

18.00 Anadolu Efes-Aliağa Petkim (Sinan Erdem)

ING Kadınlar Basketbol Ligi

Yarın:

13.00 Antalya Toroslar Basketbol-Botaş (Kepez Turgut Özal)

15.00 Emlak Konut-Fenerbahçe Alagöz Holding (Başakşehir Spor Kompleksi)

16.00 Nesibe Aydın- Rize Belediyesi (TOBB ETÜ)

16.30 Bursa Uludağ Basketbol-ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi (Bursa Naim Süleymanoğlu)

29 Ocak Pazar:

13.00 Melikgazi Kayseri Basketbol-GDF Ormanspor (Kadir Has Kongre Merkezi)

13.00 Çankaya Üniversitesi-Beşiktaş (Ankara)

16.00 Galatasaray Çağdaş Faktoring-Tufan Metalürji Hatay Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Cömert)

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi

Bugün:

18.00 Fenerbahçe Koleji DS Energy-Depomaxx Haremspor (Metro Energy)

Yarın:

14.00 Bornova Belediyesi Karşıyaka-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

15.45 GDF Ormanspor-Sigortam.net (M.Sait Zarifoğlu)

17.30 Antalya Güneş – Ankaragücü Mamak Belediyespor (Kepez Turgut Özal)

29 Ocak Pazar:

14.00 Peer Gemlik Basketbol-Yılyak Samsunspor Basketbol (Gemlik)

15.45 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor-Finalspor (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

17.30 Çağdaş Bodrumspor- Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Bodrum)

30 Ocak Pazartesi:

18.00 Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejleri-Bölge77 Yalovaspor (Gölbaşı)

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Yarın:

14.30 İzmit Belediyespor- Alanya Belediyespor Antalya Güneş GSK (Kocaeli Atatürk)

29 Ocak Pazar:

14.00 Tarsus Belediyespor-Fenerbahçe Gelişimi (Tarsus)

14.15 Elazığ İl Özel İdaresi-Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor (Elazığ İl Özel İdaresi)

14.30 Turgutlu Belediyespor- Kırklareli Basketbol (Yıldırım Beyazıt)

16.00 BOTAŞ Gelişim-Elazığ Basketbol (Ankara)

16.45 Turizm X Bosphorus Basketbol-DİBA (Şehit Mustafa Özel)

17.00 Emlak Konut Gelişim- Ege Yapı Urla Gençlik (Başakşehir Spor Kompleksi)

silopi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
betturkey
jojobet
deneme bonusu veren siteler